O mně

S golfem jsme se začali nenápadně oťukávat už v roce 1989. Tomu, abych golfu úplně propadl, jsem se bránil úspěšným studiem na dvou univerzitách, ale v roce 1992 mě golf dostal a připojil jsem se k aktivním hráčům. V letech 1994- 1999 jsem pracoval na své hře a v různých golfových resortech zejména ve Švýcarsku.V roce 2000 jsem vstoupil do PGA of Austria a začal pracovat v Rakousku jak trenér golfu. Tři sezóny jsem strávil v golfresortech Ottenstein a Countryclub. Od roku 2004 pracuji v České republice na Moravě v Golf clubu Austerlitz a v Praze v Golf clubu Čechie a centru Brna na golfovém drivingu Kšírovka. Jsem členem PGA Germany a PGACZ.

DSC_9492 track1 track

 

 

Abych časem nefungoval při lekcích jako MP3 přehrávač s nahrávkou, který se dá studentům na uši a stále dokolečka opakuje stejné věci, neustále se vzdělávám na poli techniky,komunikace, coachingu. Jsem studijní, hloubavý a kreativní typ, který se rád ptá. proč…?….a co když…?, což jsou základní otázky vedoucí k pokroku v pochopení golfu. Právě na cestě k pochopení souvislostí a hledání vašeho individuálního švihu vám budu průvodcem, konzultantem, hybatelem, urychlovačem, katalyzátorem. A rozhodně vás neochudím o sílu vlastního objevování a poznání, což je na golfu to nejkrásnější….tedy kromě 320 metrového dopalu.

Mluvit na vás mohu česky, německy nebo anglicky ať si co nejlépe porozumíme.

Spolupracuji s: M. Johnson ( ex European Tour Player), D. Posch  (Austrian National Coach), Zenio Golf Putting,Trackman University, Snag Golf, NLP Golf Academy, Inner Game of Golf

Motto…spolecne s Bobby Jonesem:

Golf je jen tak dobrý,jak dobré jsou špatné rány