Nový golfový simulátor v Telnici

To tu ještě nebylo! Naprostá senzace. Nastartujte golfovou sezónu s námi v Telnici. Analyzátor švihu je připraven právě pro vás.

Golfový simulátor, analyzátor švihu, trenažer na golf – simulace hry.

Golfové simulátory představují jakousi náhradní možnost hry na golfovém hřišti či v indooru. Pokud půjdeme do detailu, pak je mezi golfovým simulátorem a analyzátorem švihu docela podstatný rozdíl. Fráze trenažer na golf pak může svým významem reprezentovat a vyjadřovat totéž jako název simulátor či analyzátor. Soustřeďme se tedy na golfové simulátory a analyzátory

Co je to analyzátor švihu?

Golfové simulátory jsou drahé přístroje, které se nejčastěji skládají z obrazovky, promítacího zařízení a zařízení pro měření samotného odpalu. Simulátory využívají různých měřících technik, které mají vypočítat dráhu a délku odpalu míčku. Nejčastěji se používají několikabodové lasery, které sledují rotaci míčku a dle rovnice dokáží dopočítat jeho dráhu a dolet. tento výpočet pak zobrazí na obrazovce – plátně a simulace vašeho odpalu je vytvořena. Golfové simulátory tohoto typu bývají velmi drahé, jejich ceny začínají někde na 500.000,- kč a jdou i mnohem výš, nehledě na náklady spojené s jejich provozem. Bývají tedy součástí golfových středisek a Indoor golfu. my jsme si pro Vás připravili analyzátor švihu, který nikde jinde v české republice nenajdete. Je naprosto dokonalý.